Група компаній «ТЕЛЕОПТИК» візьме участь у 28-й Міжнародній медичній виставці «Охорона здоров’я-2019», яка проходитиме у Києві 1-3 жовтня.

На стенді «ТЕЛЕОПТИКа» (№3-А2-1) будуть представлені легкі рентгенодіагностичні комплекси, які сьогодні вже використовують не тільки бюджетні та приватні медичні заклади, а й рентгенологи-підприємці, та цифрові рентгенодіагностичні комплекси з режимами томосинтезу та конусно-променевої томографії для медицини та ветеринарії , завдяки яким «ТЕЛЕОПТИК» став цього року лауреатом конкурсу «Вибір споживача-2018»

Пріоритетним напрямком роботи група компаній «ТЕЛЕОПТИК» вважає забезпечення якісною променевою діагностикою медичної допомоги першого рівня, в тому числі оснащення медичних закладів першого рівня телерентгенодіагностичними комлексами, системами рентгенівського томосинтезу та цифровими повноформатними мамографами.

Основною метою групи компаній «ТЕЛЕОПТИК» є наближення якісної рентгенодіагностики до пацієнта. Ми поставляємо не обладнання – ми поставляємо технологію!

Запрошуємо відвідати наш стенд №3-А2-1 на виставці «Охорона здоров’я-2019», що проходитиме в Києві 1-3 жовтня у 3-му павільйоні Міжнародного виставкового центру на Броварському проспекті, 15!

Чекаємо на вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *