ПРО НАС

ТОВ «Телеоптик» створено в 2003 році на базі ЗАТ «Телеоптик», заснованого в грудні 1993 року, шляхом реструктуризації останнього. З 2004 року є одним з підприємств Науково-виробничого об’єднання «Телеоптик».

З 1993 року ЗАТ «Телеоптик» – одне з провідних підприємств України по розробці складної електронної техніки з отримання, архівації і обробці телевізійних, тепловізійних, радіолокаційних і рентгенівських зображень. Науковий колектив підприємства очолює академік Академії Вищої школи України, д.т.н., професор Мірошниченко С. І.

У 1994-1996 роках на підприємстві розроблені і поставлені в медичні установи країни перші комп’ютерні системи обробки і архівації рентгенівських, магнітно-резонансних і ультразвукових зображень. У 1996 році «Телеоптик» вийшов на міжнародний рівень, продемонструвавши прототип багатокамерного рентгенівського приймача на виставці Радіологічного товариства Північної Америки (RSNA) в м Чикаго (США).

З тих пір співпраця з американськими підприємствами набуло регулярний характер. Об’єднання творчого потенціалу українських фахівців з фінансовими і технологічними можливостями фірм США допомогло створити в Україні сімейство малодозових багатокамерних рентгенівських приймачів «АЛЬФА». Всі права на використання створеної технології на території країн колишнього СРСР і країн Східної Європи належать українській стороні. Технологія пройшла американську систему сертифікації FDA і запатентована в Україні, Росії та ще 40 країнах світу.

З 1997 р створений в Києві 99-камерний прототип з рекордним до теперішнього часу дозволом 7000х7000 елементів працює в експериментальному режимі в великому госпіталі під Нью-Йорком.

Приймачі «Альфа» внесені до реєстрів України та Росії для техніки, дозволеної до застосування в медичній практиці.

Налагоджено системи кваліфікованого навчання медичного персоналу, сервісного і гарантійного обслуговування приймачів.

В даний час вже близько 2000 приймачів «АЛЬФА» встановлено в 19 країнах світу.

У 2004-2006 роках в об’єднанні розроблено технічну документацію на цифрове рентгенівське обладнання на основі приймачів «АЛЬФА» і імпортних рентгенівських комплектуючих і належним чином зареєстровані Комплекси рентгенівські цифрові КРДЦ-АЛЬФА і Цифрові мамографи «Маммо-МТ-АЛЬФА». У 2012 році в зв’язку з розширенням елементної бази та номенклатури продукції, що випускається проведена перереєстрація цього обладнання. Крім того, зареєстровані технічні умови на комплекс рентгенівський цифровий для ветеринарії «ВАТЕЛ-1».

В теперішній час понад 200 одиниць цифрового рентгенівського обладнання виробництва ТОВ «Телеоптик» встановлено в медичних і ветеринарних клініках України, росії, Грузії, Молдавії і Білорусії.