25 років поступового руху до високих технологій візуалізації рентгенівських зображень

23 грудня 2018 року виповнилося 25 років з заснування компанії «ТЕЛЕОПТИК», метою створення якої було впровадження цифрової технології візуалізації рентгенівських зображень в клінічну практику. За час, що минув, компанія пройшла шлях від створення цифрових приймачів для переведення на цифрову технологію плівкових флюорографів до розробки та виробництва рентгенівських систем для  цифрового томосинтезу та конусно-променевої томографії.

Напередодні ювілею разом з Центром рентгенівських технологій Асоціації радіологів України та Видавниче-інформаційним центром «Медицина України» група компаній «ТЕЛЕОПТИК» провела науково-практичну конференцію «Технології ХХІ сторіччя в рентгенодіагностиці: технічні рішення та їх клінічне застосування», на якій обговорювалися сучасні технології рентгенівської візуалізації та досвід їх впровадження в клінічну практику

Більше інформації тут

На конференції, зокрема,  було показано, що саме завдяки створенню в Україні вітчизняних цифрових приймачів «АЛЬФА» та «ІОНА» в країні вже працює близько 2000 цифрових рентгенодіагностичних систем.  Понад 70% з них обладнані цифровими приймачами виробництва групи компаній «ТЕЛЕОПТИК». Проте основним її досягненням є те, що українські цифрові рентгенівські приймачі сьогодні працюють в 22 країнах світу, зокрема в Західній Європі, США та Південній Кореє, а їх загальна кількість вже перевищила 3000 одиниць. Крім того, саме в нашій країні у 1997 році було створено цифровий приймач для загальної рентгенографії з робочим полем 43х43 см, який мав розрізняльну здатність 7.0 пар ліній на міліметр, що і на сьогодні є найкращим досягненням в світі. А в теперішній групою компаній «ТЕЛЕОПТИК» розроблений та виробляється найбільший в світі динамічний цифровий рентгенівський приймач «ІОНА2-R4360» з робочим полем 43х60 см, за допомогою якого можна виконувати рентгенографічні, рентгеноскопічні та томографічні дослідження.

Після завершення конференції її учасники відвідали виробничу базу групи компаній «ТЕЛЕОПТИК», де їм було показано новітні динамічні цифрові приймачі, а також сучасне рентгенодіагностичне обладнання, в якому вони використовуються, зокрема рентгенівські системи з режимами томосинтезу та конусно-променевої томографії. Тобто вони наочно побачили, що технології ХХІ сторіччя в країні є і вони використовуються у виробництві рентгенодіагностичної апаратури.

Під час відвідування учасниками конференції виробничої бази групи  компаній «ТЕЛЕОПТИК»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *