Наше обладнання дозволяє зробити рентгенодіагностику доступною та ефективною

      Відомо, що більша частина діагнозів ставиться за допомогою рентгенодіагностики. Проте в медичних закладах первинної медичної допомоги, куди, як правило, звертається пацієнт, рентгенівського апарату немає, а тому його посилають до медичного закладу 2-го рівня, де таке обладнання є. Якщо після проведення рентгенологічного дослідження лікарям не вистачає інформації для встановлення діагнозу пацієнту, то його знов посилають, але тепер вже на комп’ютерну томографію. При цьому втрачається дорого вартісний час, а пацієнт до того ж втрачає ще й додаткові гроші на комп’ютерну томографію.

      Щоб зробити рентгенодіагностику доступною та ефективною легкі цифрові рентгенодіагностичні комплекси (ЛЦРДК) типу КРДЦ-03-АЛЬФА, підключені до інтернету для передачі цифрових зображень рентгенологам, необхідно встановити у більшості центрів первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД). На такому обладнанні можна виконувати цифрову рентгенографію в положенні пацієнта стоячи, сидячи та лежачи. Це дозволить протягом кількох хвилин отримати висновок рентгенолога, оперативно встановити діагноз пацієнту та своєчасно почати його лікування. В умовах епідемій небезпечних інфекцій це ще додаткове знижає ризик їх розповсюдження за рахунок зменшення пересувань пацієнта.

Легкий цифровий рентгенодіагностичний комплекс КРДЦ-03-АЛЬФА
Легкий цифровий рентгенодіагностичний комплекс КРДЦ-03-АЛЬФА

       Зменшення направлень пацієнтів на комп’ютерну томографію можна досягти за рахунок встановлення цифрового рентгенодіагностичного комплексу КРДЦ-02-АЛЬФА, який за своїми діагностичними можливостями випереджає працюючі в теперішній час в медичних закладах країни телекеровані столи-штативи. На ньому можна проводити цифрову рентгенографію, цифрову динамічну рентгенографію (коротку рентгеноскопію) та цифрову лінійну томографію (томосинтез). Використання такого обладнання не тільки збільшує кількість діагнозів, встановлених на місці, а знов ж зменшує ризик розповсюдження небезпечних інфекцій за рахунок зменшення пересувань пацієнта. Крім того, для використання КРДЦ-02-АЛЬФА потрібні менші розміри рентгенівського кабінету, менші витрати на технічне обслуговування в порівнянні з телекерованими столами-штативами. Продуктивність роботи рентгенівського кабінету, оснащеного комплексом КРДЦ-02-АЛЬФА значно вища в порівнянні з кабінетом, оснащеним телекерованим столом-штативом.

Цифровий рентгенодіагностичний комплекс КРДЦ-02-АЛЬФА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *