ВАРІАНТИ ПЕРЕХОДУ ДО ЦИФРОВОЇ РЕНТГЕНОДІАГНОСТИКИ ВІД ГРУПИ КОМПАНІЙ «ТЕЛЕОПТИК»
Цього року виповнилося 22 роки, як в Україні на цифрову технологію був переведений перший плівковий флюорограф, на який замість флюорокамери було встановлено приймач малодозовий з цифровою обробкою зображень «Альфа». За час, який минув з тієї події, за допомогою цифрових приймачів «Альфа» та «Іона» виробництва компанії «Телеоптик» у 22 країнах світу на цифрову технологію переведено понад 3000 аналогових рентген-апаратів. В Україні працює понад 1000 цифрових рентгенодіагностичних систем та мамографів, оснащених приймачами «Альфа» та «Іона». Накопичений безцінний досвід експлуатації та клінічного використання цифрових рентгенодіагностичних систем різного рівня та призначення.
Група компаній «Телеоптик» пропонує чотири варіанти переходу до цифрової рентгенодіагностики для медичних та ветеринарних клінік.
1. Економний. Це дооснащення наявних аналогових флюорографів та рентгенівських апаратів цифровими приймачами «ІONA».
На цифрову технологію може бути переведене будь-яке аналогове рентгенодіагностичне обладнання від плівкового флюорографу до телекерованого столу-штативу.
Оснащення телекерованого столу-штативу динамічним приймачем «ІONA2-RF-3643» дозволяє виконувати на переведеному на цифрову технологію обладнанні як рентгенографічні, так і рентгеноскопічні дослідження за цифровою технологією.


2. Легкий. До 80% всіх рентгенодіагностичних досліджень складають рентгенографічні дослідження легень та кінцівок. Для проведення таких досліджень пропонується легкий цифровий рентгенодіагностичний комплекс КРДЦ-03-АЛЬФА, який виконується трьох варіантах
– стаціонарному
– що перевозиться
– для операційних


3. Базовий. Всесвітня організація охорони здоров’я визначила базову рентгенографічну систему основним апаратом для рентгенодіагностики завдяки її надійності та легкості у користуванні. Цифрова базова рентгенографічна система КРДЦ-02-АЛЬФА успішно замінює як флюорограф, так і рентгенодіагностичний комплекс на 2 робочі місця.

4. Перспективний. Комплектація рентгенодіагностичного обладнання пристроєм прецизійного переміщення рентгенівської трубки та найбільшим в світі динамічним цифровим приймачем «IONA2-R-4360» дозволяє виконувати на цифровому рентгенодіагностичному обладнанні не тільки рентгенографічні дослідження, але й динамічну цифрову рентгенографію та цифровий томосинтез.
