ВАРІАНТИ ПЕРЕХОДУ ДО ЦИФРОВОЇ РЕНТГЕНОДІАГНОСТИКИ ВІД ГРУПИ КОМПАНІЙ «ТЕЛЕОПТИК»

Цього року виповнилося 22 роки, як в Україні на цифрову технологію був переведений перший плівковий флюорограф, на який замість флюорокамери було встановлено приймач малодозовий з цифровою обробкою зображень «Альфа». За час, який минув з тієї події, за допомогою цифрових приймачів «Альфа» та «Іона» виробництва компанії «Телеоптик» у 22 країнах світу на цифрову технологію переведено понад 3000 аналогових рентген-апаратів. В Україні працює понад 1000 цифрових рентгенодіагностичних систем та мамографів, оснащених приймачами «Альфа» та «Іона». Накопичений безцінний досвід експлуатації та клінічного використання цифрових рентгенодіагностичних систем різного рівня та призначення.

Група компаній «Телеоптик» пропонує чотири варіанти переходу до цифрової рентгенодіагностики для медичних та ветеринарних клінік. 

1. Економний. Це дооснащення наявних аналогових флюорографів та рентгенівських апаратів цифровими приймачами «ІONA».

На цифрову технологію може бути переведене будь-яке аналогове рентгенодіагностичне обладнання від плівкового флюорографу до телекерованого столу-штативу. 

Оснащення телекерованого столу-штативу динамічним приймачем «ІONA2-RF-3643» дозволяє виконувати на переведеному на цифрову технологію обладнанні як рентгенографічні, так і рентгеноскопічні дослідження за цифровою технологією. 

Перший в Україні переведений на цифрову технологію флюорограф за допомогою оснащення його цифровим приймачем «Альфа», Київ, 1998 рік
Телекерований стіл-штатив, оснащений цифровим динамічним приймачем «IONA2-RF-3643», 2020 рік: а – до заміни підсилювача рентгенівського зображення цифровим приймачем; б – після заміни; в – автоматизоване робоче місце (АРМ) рентген-лаборанта; г – АРМ рентгенолога

2. Легкий. До 80% всіх рентгенодіагностичних досліджень складають рентгенографічні дослідження легень та кінцівок. Для проведення таких досліджень пропонується легкий цифровий рентгенодіагностичний комплекс КРДЦ-03-АЛЬФА, який виконується трьох варіантах

– стаціонарному

– що перевозиться

– для операційних

Легкий цифровий рентгенодіагностичний комплекс КРДЦ-03-АЛЬФА: а – стаціонарний варіант; б – варіант, що перевозиться
Стійка S-30P з приймачем IONA2-R-2430, якою комплектуються КРДЦ-03-АЛЬФА, що використовуються в операційних

3. Базовий. Всесвітня організація охорони здоров’я визначила базову рентгенографічну систему основним апаратом для рентгенодіагностики завдяки її надійності та легкості у користуванні. Цифрова базова рентгенографічна система КРДЦ-02-АЛЬФА успішно замінює як флюорограф, так і рентгенодіагностичний комплекс на 2 робочі місця.

  Цифрова базова рентгенографічна система КРДЦ-02-АЛЬФА

4. Перспективний. Комплектація рентгенодіагностичного обладнання пристроєм прецизійного переміщення рентгенівської трубки та найбільшим в світі динамічним цифровим приймачем «IONA2-R-4360» дозволяє виконувати на цифровому рентгенодіагностичному обладнанні не тільки рентгенографічні дослідження, але й динамічну цифрову рентгенографію та цифровий томосинтез.

Стандартне рентгенодіагностичне обладнання, на якому реалізований режим томосинтезу: а – кабінний флюорограф; б – рентгенодіагностичний комплекс на 2 робочі місця; в – базова рентгенографічна система; г – телекерований стіл-штатив

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *