Обладнання для доступної та високотехнологічної рентгенодіагностики

Саме так можна охарактеризувати поставки ТОВ «ТЕЛЕОПТИК» у 2021 році. Минулого року в медичні заклади країни найчастіше поставлялися легкі цифрові рентгенодіагностичні комплекси КРДЦ-03-АЛЬФА переважно у мобільному варіанті виконання. Приємно відмітити, що більше половини поставок минулого року відбулися у приватні медичні заклади, які дуже ретельно підходять до вибору апаратури для своїх медичних установ. 

У 2021 році на міжнародній медичній виставці «Охорона здоров’я-2021» на стенді ТОВ «ТЕЛЕОПТИК» було представлено цифрову базову рентгенодіагностичну систему з режимом томосинтезу КРДЦ-02-АЛЬФА «УНІКУМ» та легкий цифровий рентгенодіагностичний комплекс КРДЦ-04-АЛЬФА, який може, зокрема, використовуватися в палатах лікарень, і який обладнаний вітчизняним пласким цифровим детектором IONA-FPD. У грудні обидва представлені на виставці зразки сучасного цифрового рентгенодіагностичного обладнання було поставлено до медичних закладів, що підтверджує потребу вітчизняної медицини в такому обладнанні.

 Легкий цифровий рентгенодіагностичний комплекс КРДЦ-03-АЛЬФА у мобільному виконанні, встановлений у приватному медичному закладі

 Цифрова базова рентгенодіагностична система КРДЦ-02-АЛЬФА «УНІКУМ» з режимом томосинтезу та легкий цифровий рентгенодіагностичний комплекс КРДЦ-04-АЛЬФА на виставці «Охорона здоров’я-2021» 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *