Група компаній «ТЕЛЕОПТИК» взяла участь у 28-й Міжнародній медичній виставці «Охорона здоров’я-2019», яка проходила у Києві 1-3 жовтня.

На стенді «ТЕЛЕОПТИКа» був представлений легкий цифровий рентгенодіагностичний комплекс, який, на думку експертів, дозволяє наблизити якісну рентгенодіагностику до пацієнтів. Такі комплекси сьогодні вже використовують не тільки бюджетні та приватні медичні заклади, а й рентгенологи-підприємці.

Легкі цифрові рентгенодіагностичні комплекси та цифрові рентгенодіагностичні комплекси з режимами томосинтезу та конусно-променевої томографії для медицини та ветеринарії, завдяки яким «ТЕЛЕОПТИК» став цього року лауреатом конкурсу «Вибір споживача-2018»

Пріоритетним напрямком роботи група компаній «ТЕЛЕОПТИК» вважає забезпечення якісною променевою діагностикою медичної допомоги першого рівня, в тому числі оснащення медичних закладів першого рівня телерентгенодіагностичними комлексами, системами рентгенівського томосинтезу та цифровими повноформатними мамографами(ссылка на каталог оборудования), а також якнайшвидше переведення на цифрову технологію всього наявного аналогового рентгенівського обладнання, оскільки без цього неможливі реформи в медицині.

Основною метою групи компаній «ТЕЛЕОПТИК» є наближення якісної рентгенодіагностики до пацієнта. Ми поставляємо не обладнання – ми поставляємо технологію!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *