Три економних варіанти переходу від плівкової флюорографії до цифрової рентгенографії

             Безумовно, найкращий варіант переходу до цифрової рентгенодіагностики – це купівля нового цифрового рентгенівського апарату та, бажано, ще й режимом томосинтезу. Проте, найчастіше, коштів обмаль і на нове рентгенівське обладнання не вистачає, а перейти до цифрової технології отримання рентгенівських зображень потрібно не тільки тому, що всі профілактичні рентгенологічні дослідження органів грудної клітки (ОГК) мають виконуватися на цифрових рентгенівських апаратах, але й тому, що при оплаті Національною службою здоров’я України рентгенодіагностичних досліджень, виконаних на аналоговому обладнанні, всі отримані кошти будуть витрачатися на плівку та реактиви. Для випадків, коли грошей на новий рентгенівський апарат не вистачає, пропонуємо до Вашої уваги 3 економних варіанти переходу до проведення профілактичних рентгенологічних досліджень органів грудної клітки (ОГК) на цифрових рентгенівських апаратах, як цього вимагають чинні нормативні документи:

1. За умови наявності плівкового флюорографа з річним навантаженням понад 10.0 тисяч досліджень замінити плівкову флюорокамеру на ньому цифровим приймачем

      До комплекту поставки, крім самого цифрового приймача входять автоматизовані робочі місця рентген-лаборанта та рентгенолога

     Цей варіант дозволяє не менше, як в 5 разів, зменшити променеве навантаження на обстежуваних, відмовитись від витрат на флюороплівку та хімічні фотореактиви, підвищити продуктивність роботи рентгенівського кабінету та використовувати телерадіологію.

2. При річному навантаженні на плівковий флюорограф менше 10.0 тисяч досліджень та наявності працездатного аналогового рентгенівського апарату дообладнати останній цифровим приймачем на стійці S-30Ц

      Крім стійки S-30Ц з цифровим приймачем «ІОНА2-R-4343» до комплекту поставки входять автоматизовані робочі місця рентген-лаборанта та рентгенолога.

     Такий варіант дозволяє перевести на цифрову технологію всі рентгенографічні дослідження та отримати додаткове заощадження на витратах на рентгенівську плівку. Проведення профілактичних рентгенологічних досліджень ОГК із збільшеною до 1.25-1.5 метрів відстанню від рентгенівської трубки до цифрового приймача дає можливість зменшити променеве навантаження на пацієнтів майже на порядок в порівнянні із плівковою флюорографією.

3. За відсутності працездатного флюорографа чи рентгенівського апарату придбати легкий цифровий рентгенодіагностичний комплекс КРДЦ-03-АЛЬФА для цифрової рентгенографії легень, черепу та кінцівок

    Таке обладнання має низку переваг, а саме:

      – низька вартість;

      – не потребує великих площ (площа приміщень не нормується!)

      – може легко переміщатися за допомогою легкового автомобіля;

      – передбачає оптимізацію навантаження на рентгенолога;

      – передбачає наявність дистанційних консультацій;

      – простий у користуванні;

      – дозволяє швидко повернути інвестиції.

    До комплекту поставки, крім високочастотного рентгенівського моноблоку з ємнісним накопичувачем енергії для зменшення вимог до однофазної мережі живлення, цифрового приймача «ІОНА2-R-4343» та двох стійок S-30L, до комплекту поставки входить каталка з рентгенопрозорою декою, захисна ширма та автоматизоване робоче місце оператора.

Для вибору найбільш раціонального для вашого медичного закладу варіанта ми пропонуємо провести аудит наявного рентгенівського обладнання та ефективності його використання.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0443884273

Придбавши наше обладнання Ви отримаєте можливість проводити якісні обстеження пацієнтів за новітніми технологіями з кваліфікованою організаційно-технічною та науково-методичною підтримкою наших працівників!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *