Основні завдання компанії на 2021 рік

ПЕРЕВЕДЕННЯ НА ЦИФРОВУ ТЕХНОЛОГІЮ АНАЛОГОВОГО РЕНТГЕНІВСЬКОГО ОБЛАДНАННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ В КЛІЕІЧНУ ПРАКТИКУ ТОМОСИНТЕЗУ — ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ КОМПАНІЇ НА 2021-й РІК

Реформування системи охорони здоров’я неможливе без повного переходу на цифрові технології, зокрема в променевій діагностиці. Проте на сьогодні більшість рентгенодіагностичного обладнання, яке працює в медичних закладах залишається аналоговим. Навіть більше половини флюорографів, активне переведення на цифрову технологію яких почалося вже більше 20 років тому, в теперішній час залишаються плівковими. А це понад 900 одиниць такого обладнання і ще кілька тисяч аналогових рентгенодіагностичних комплексів. Тому переведення на цифрову технологію флюорографів та аналогових рентгенодіагностичних комплексів є першочерговим завданням компанії на 2021 рік. Компанія «ТЕЛЕОПТИК» пропонує 5 основних шляхів до цифрової рентгенодіагностики, проте 2 з них є сьогодні найважливішими.

Пандемія COVID-19 загострила проблему рентгенодіагностику органів грудної клітки, зокрема виявлення пошкоджень легень коронавірусною інфекцією. Для цього сьогодні, в першу чергу, використовується комп’ютерна томографія, проте вона недоступна більшій частині населення країни. І найближчим часом не варто очікувати на покращення ситуації не тільки із-за високої вартості комп’ютерних томографів, але й гострого дефіциту кадрів, підготовлених для роботи на них.

У 2015 році на Європейському конгресі радіологів для скринінгу раку легень було запропоновано використовувати томосинтез, тому що ця нова технологія рентгенівської візуалізації за діагностичними можливостями наближається до комп’ютерної томографії. Обладнання для томосинтезу дешевше за комп’ютерні томографи, а опромінення пацієнтів при томосинтезі значно менше, ніж при комп’ютерній томографії. І таке обладнання виробляється в Україні, що значно підвищує можливості покращення променевої діагностики першого рівня, зокрема у виявленні COVID-19. Крім того томосинтез працює з зображеннями, які знають всі рентгенологи, тому опанування персоналом цією методикою візуалізації рентгенівських зображень легше, ніж комп’ютерною томографією. Тому впровадження в клінічну практику томосинтезу є другою пріоритетною задачею, яка стоїть перед компанією у 2021 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *