Про роль легких цифрових рентгенографічних комплексів у діагностиці туберкульозу

Широке використання легких цифрових рентгенодіагностичних комплексів може покращити ефективність застосування рентгенографії органів грудної клітки для діагностики туберкульозу

        Напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який щорічно відзначається 24 березня, Міжнародне Товариство Радіології  та Всесвітня Організація Охорони Здоров’я провели онлайн Всесвітній симпозіум з систематичного скринінгу на туберкульоз та ролі рентгенографії органів грудної клітки (ОГК).

Учасники симпозіуму відзначили важливу роль рентгенографії ОГК у виявленні та діагностиці туберкульозу. Було підкреслено, що використання портативних цифрових рентгенографічних систем та штучного інтелекту, роблять її більш придатною для боротьби з туберкульозом, оскільки дозволяють зробити рентгенодіагностику  доступнішою для населення, підвищити її точність, зменшити променеве навантаження на обстежуваних та собівартість профілактичних рентгенологічних досліджень. 

Це дозволяє говорити про те, що широке застосування  легких цифрових рентгенодіагностичних комплексів у закладах первинної медико-санітарної допомоги може покращити ефективність діагностики туберкульозу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *