Цифрові рентгенівські апарати для громад

Наявність поруч якісної рентгенодіагностики не тільки скорочує шлях пацієнта до отримання діагнозу, зменшує його грошові та часові витрати на лікування, але й в умовах пандемії на COVID-19 зменшує ймовірність його зараження цією недугою в чергах до рентгенівських кабінетів.

Пропонуємо цифрові рентгенодіагностичні комплекси, які дозволять забезпечити громади доступною якісною рентгенодіагностикою.

Для центрів первинної медико-санітарної допомоги пропонуємо легкі цифрові рентгенодіагностичні комплекси КРДЦ-03-АЛЬФА «Семірен», для використання яких не потрібен рентгенівський кабінет.

Якщо на території громади є рентгенівський кабінет, то у ньому пропонуємо встановити універсальну цифрову рентгенодіагностичну систему КРДЦ-02-АЛЬФА «УНІКУМ», основною перевагою якої є наявність режиму лінійної цифрової томографії (томосинтезу), яка за діагностичними можливостями наближається до комп’ютерної томографії. Використання цього обладнання дозволить суттєво збільшити кількість діагнозів, встановлених на місці без направлення пацієнта на коштовні високотехнологічні радіологічні дослідження. Це особливо актуально для населених пунктів, де немає кабінетів комп’ютерної томографії!

 Якщо ви піклуєтесь про здоров’я та життя ваших жінок, то до вашої уваги ми пропонуємо ще сучасний цифровий мамограф МАММО-МТ Альфа «ПРАЦИМАМ», укомплектований правильною трьохмоніторною робочою станцією рентгенолога.

Ми не тільки поставимо вам сучасне цифрове рентгенодіагностичне обладнання, але й навчимо ваш персонал його ефективномувикористанню та, за необхідності, запропонуємо варіанти дистанційного аналізу діагностичної інформації!

Ми поставляємо не обладнання – ми поставляємо технологію

Пишіть teleopticua@gmail.com або телефонуйте нам +380443884273, і ми допоможемо вам отримати доступну та якісну рентгенодіагностику!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *