15 років роботи в антарктичних умовах

     У 2006 році на українській антарктичній станції «Академік Вернадський» було встановлено один з перших легких цифрових рентгенодіагностичних комплексів (ЛЦРДК) КРДЦ-АЛЬФА виробництва ТОВ «ТЕЛЕОПТИК». Нещодавно підприємство отримало лист від державної установи «Національний науковий антарктичний центр» з подякою за 15-річну плідну співпрацю. 

    У листі зазначено, що лікар експедиції відчуває себе спокійніше та впевненіше, коли поруч є працездатний цифровий рентгенодіагностичний комплекс, який дозволяє за 5-10 секунд отримати знімок та переслати його в Україну для дистанційної консультації. За 15 років на ньому виконано близько 300 рентгенівських досліджень. Це небагато, проте цінність більшості з отриманих цифрових знімків дуже висока, тому що наявність об’єктивної діагностичної інформації дозволяло на місці приймати рішення, чи можна та як хворого лікувати на місці, чи потрібна його евакуація.

      Ми також  щиро вдячні ДУ «Національний науковий антарктичний центр» за плідне 15-ти річне співробітництво, за те, що легкий цифровий рентгенодіагностичний комплекс КРДЦ-АЛЬФА успішно весь цей час працював в жорстких антарктичних умовах, і за те, що наявність цифрового рентгенодіагностичного комплексу на станції стала одним із наочних прикладів того, що рентгенодіагностика має бути поруч з лікарями первинної ланки!  

ЛЦРДК КРДЦ-АЛЬФА
ЛЦРДК КРДЦ-АЛЬФА

В очікуванні на рентгенівські дослідження😊

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *