Ветеринарним клінікам – сучасну цифрову рентгенодіагностику!

21-23 травня компанія «ТЕЛЕОПТИК» взяла участь у  ІІI Міжнародному науково-практичному онлайн-офлайн Конгресі з ветеринарної медицини USAVA-VNAU 2021 і на своєму стенді знайомила його учасників з сучасним цифровим рентгенівським обладнанням для рентгенографії, рентгеноскопії, томосинтеза та конусно-променевої томографії, яким може бути оснащені ветеринарні клініки.

https://vsau.org/novini/novini-vnau/u-stinax-vnau-rozpochav-svoyu-robotu-ii-mizhnarodnij-naukovo-praktichnij-onlajn-oflajn-kongres-z-veterinarnoii-mediczini-usava-vnau-2021

Цей Конгрес є одним з найкращих ветеринарних науково-практичних заходів в Україні. Вперше він проводився в комбінованому онлайн-офлайн форматі, що дозволило взяти у ньому участь як тим, хто скучив за живим спілкуванням з колегами, так і тим, хто за різних причин не зміг на нього приїхати.

Конгрес проходив на базі Вінницького національного аграрного університету (ВНАУ), завдяки чому не тільки його учасники, але й студенти ВНАУ мали можливість побачити та почути провідних вітчизняних та іноземних спеціалістів з ветеринарії, познайомитись з сучасним обладнанням, ліками та кормами, що в теперішній час використовуються в ветеринарних клініках. Щоб покращити практичну підготовку студентів керівництво ВНАУ під час проведення Конгресу уклало договори про співпрацю з партнерами USAVA, в тому числі і з ТОВ «ТЕЛЕОПТИК».

https://vsau.org/novini/novini-vnau/pidpisannya-dogovoriv-pid-chas-iii-mizhnarodnij-naukovo-praktichnij-onlajn-oflajn-kongres-z-veterinarnoii-mediczini-usava-vnau-2021

Будемо сподіватися, що цей договір допоможе студентам ВНАУ краще познайомитися з сучасними методами візуалізації рентгенівських зображень і у майбутньому сприятиме швидкому опануванню новітніми технологіями у практичній діяльності.

Щиро дякуємо організаторам Конгресу за якісний науково-практичний захід, за увагу до всіх партнерів та учасників і бажаємо нових досягнень в напрямку покращення професійної підготовки спеціалістів з ветеринарії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *