Ми вистояли разом з країною!

Ми пережили дуже важкий рік. Але не зважаючи на складнощі, які виникли з початком війни, підприємство продовжувало працювати. Вже в березні у Вінниці було введено в експлуатацію цифровий рентгенодіагностичний комплекс КРДЦ-02-АЛЬФА з режимом томосинтезу, а влітку разом з благодійним фондом «Нова Україна» почались поставки пересувних легких цифрових рентгенодіагностичних комплексів КРДЦ-04-АЛЬФА у медичні заклади регіонів, які постраждали від військової агресії.

       За останні 12 місяців в медичні заклади країни поставлено близько 20 нових цифрових рентгенодіагностичних комплексів, понад 10 одиниць аналогового рентгенівського обладнання переведено на цифрову технологію, в бюджет країни у вигляді податків та допомоги ЗСУ перераховано понад 2.0 млн. гривень.

      Ми щиро вдячні всім, хто допоміг нам гідно пройти цей важкий для всіх українців рік! 

       Ми вдячні керівництву держави і Збройним Силам України за можливість продовжувати працювати! 

       Ми вдячні ПроКредитБанку, якій підтримав нас у перші найважчі місяці війни!

       Ми вдячні благодійному фонду «Нова Україна», який обрав наше підприємство партнером у поставці в медичні заклади країни легких цифрових рентгенодіагностичних комплексів!

       Ми вдячні нашим бізнес-партнерам, разом з якими ми перевели на цифрову технологію чергову партію аналогових рентгенівських апаратів!

       Ми вдячні рентгенологам і рентген-лаборантам, які успішно опановують роботу на нашому цифровому рентгенівському обладнанні!

Разом до перемоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *