Допомагаємо медичним закладам впроваджувати принцип «Point of care x-ray»

        Рентгенодіагностика може бути ефективною, якщо буде там, куди пацієнт звертається за медичною допомогою – в закладах первинної медичної допомоги (ПМД)! І новітні технології дозволяють це зробити. 

     Актуальним трендом сучасної радіології, яка використовує цифрові технології візуалізації та телерадіологію, є наближення діагностики до пацієнта та проведення необхідних рентгенологічних та ультразвукових досліджень (УЗД) в місці звернення пацієнта за медичною допомогою і, навіть, у нього дома. Зокрема в УЗД це всесвітньо усталений принцип «Point of care ultrasound» (POCUS). Використання телерадіології дозволяє реалізувати для ПМД принцип «Рухається у просторі радіологічна інформація про пацієнта, а не сам пацієнт!». Наявність мобільних цифрових рентгенівських апаратів в закладах ПМД дозволяє максимально використати основну перевагу цифрової рентгенографії (ЦРГ) – отримання об’єктивної діагностичної інформації про пацієнта за кілька секунд.

       Легкі цифрові рентгенодіагностичні комплекси (ЛЦРДК) КРДЦ-03-АЛЬФА та КРДЦ-04-АЛЬФА не потребують рентгенівських кабінетів, живляться від звичайної однофазної мережі 220 В і є безпечними у використанні за умови дотримання інструкції з їх експлуатації. Підготувати операторів із молодшего медичного персоналу для роботи на ньому можна за 2-3 тижні. Телекомунікаційні технології дозволяють організувати дистанційний опис цифрових рентгенівських зображень.

        Ми допомагаємо медичним закладам впроваджувати принцип «Point of care xray» (POCXRAY) за допомогою ЛЦРДК нашого виробництва!

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0443884273 або написавши нам листа на адрес teleopticua@gmail.com.

Комплекс рентгенодіагностичний цифровий КРДЦ-03-АЛЬФА (переносний варіант)
Комплекс рентгенодіагностичний цифровий КРДЦ-04-АЛЬФА (палатний варіант)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *